Close Menu
    Facebook LinkedIn
    Geo365
    Facebook LinkedIn
    BESTILL Login NYHETSBREV
    • Hjem
    • Anlegg og infrastruktur
    • Aktuelt
    • Bergindustri
    • Dyphavsmineraler
    • Miljø
    • Olje og gass
    • Geofunn
    Geo365
    Du er her:Home » Fire gode grunner for å delta
    Olje og gass

    Fire gode grunner for å delta

    Av Ronny Setsåoktober 8, 2020
    Del denne artikkelen Facebook Twitter LinkedIn Email
    NCS Exploration avholdes i nytt, digitalt format i år. Det gir nye, interessante muligheter for både læring og deling av kunnskap.

    Alle sesjonene på konferansen inkluderer en paneldebatt.

    Facebook Twitter LinkedIn Email

    NCS Exploration – Recent Discoveries 2020 avholdes 14. – 15. oktober. I år blir konferansen digital.

    For operatører, leteselskaper eller leverandører av data og tjenester, gir dette noen nye, interessante muligheter, og slik bør de utnyttes:

    For det første innebærer årets konferanse store besparelser for selskapene som deltar. Overnatting, flyreiser og drosjeturer utgår. Konferansepakkene er videre satt sammen slik at hvert selskap kan la opptil 50 ansatte overvære konferansen. Jo større pakke, desto lavere pris per deltaker.

    For det andre innebærer den digitale løsningen at geologer, geofysikere, beslutningstakere og andre interessenter kan sette seg ned i et møterom og se foredragene samlet. De kan diskutere geologi og letestrategier høyt og engasjert. Ingen vil bli hysjet på. Etter hver sesjon kan deltakerne så stille foredragsholderne spørsmål og gi innspill som de sammen har kommet opp med i møterommet.

    For det tredje blir NCS-konferansen i år svært tidsbesparende. Som tidligere nevnt utgår de tradisjonelle tidkrevende reisene som kan spise opp mange timer av en arbeidsdag.

    For det fjerde er konferansen utformet slik at mellommenneskelig interaksjon fortsatt består. Det er flere funksjoner som sikrer at alle deltakere kan kommunisere med både andre deltakere og foredragsholderne, med utstillerne og med konferansesponsorene. Som deltaker kan du også stemme på din favoritt til årets Exploration Innovation Prize.

    Et siste viktig poeng er at selskapet kanskje har én prosjektgruppe som er interessert i én av sesjonene, mens andre grupper eller enkeltpersoner har andre «favoritter». Det er ingen grunn til at alle ansatte må sitte gjennom alle sesjonene – det blir enklere å plukke og velge.

    PROGRAM OG MER INFORMASJON OM KONFERANSEN

    RELATERTE SAKER

    Banebryteren

    august 22, 2025

    Oljefunn slo forventningene

    august 21, 2025

    Leting eller omstilling?

    august 18, 2025
    KOMMENTER DENNE SAKEN

    Comments are closed.

    NYHETSBREV
    Abonner på vårt nyhetsbrev
    geo365.no: ledende leverandør av nyheter og kunnskap som vedrører geofaget og geofaglige problemstillinger relatert til norsk samfunnsliv og næringsliv.
    KONFERANSER

    Et livsviktig verktøy
    Aug 26, 2025

    Et livsviktig verktøy

    Skredet i Tyrkia i 2024
    Aug 21, 2025

    Skredet i Tyrkia i 2024

    Anerkjennelse til norsk meteorittjeger
    Aug 19, 2025

    Anerkjennelse til norsk meteorittjeger

    Nikkel i urgamle fjell
    Aug 14, 2025

    Nikkel i urgamle fjell

    Vi trenger mer mineralforskning
    Aug 13, 2025

    Vi trenger mer mineralforskning

    OLJEPRIS
    BCOUSD quotes by TradingView
    GULLPRIS
    GOLD quotes by TradingView
    KOBBERPRIS
    Track all markets on TradingView
    GeoPublishing AS

    GeoPublishing AS
    Trollkleiva 23
    N-1389 Heggedal

    Publisher & General Manager

    Ingvild Ryggen Carstens
    ingvild@geopublishing.no
    cell: +47 974 69 090

    Editor in Chief

    Ronny Setså
    ronny@geopublishing.no
    +47 901 08 659

    Media Guide

    Download Media Guide

    ABONNEMENT
    NYHETSBREV
    Abonner på vårt nyhetsbrev
    © 2025 GeoPublishing AS - All rights reserved.

    Trykk Enter for å søke. Trykk Esc for å avbryte.